ا متر و ۷۵ سانتی متر

تنها مجله ایرانی در مورد "افزایش قد"

درباره من و وبلاگ

تا اونجایی که یادم میاد همیشه تو صف های مدرسه که به ترتیب قد می ایستادیم من همیشه نفر اول صف بودم.همیشه تو کلاس از همه کوتاه قد تر بودم.خوشحالم که با وجود اینکه قد کوتاهی داشتم ولی از نظر ارتباط برقرار کردن با دیگران هیچ مشکلی نداشتم و بچه محبوبی تو مدرسه و دبیرستان بودم. وقتی 12 سالم بود قدم رشد زیادی داشت و این رشد تا سن 15 سالگی ادامه داشت ولی از 15 سالگی به بعد متوقف شد و من چندین سال قدم 160 سانتی متر بود! فکر میکنم 160 سانتی متر برای یک پسر خیلی کوتاهه! ولی من وارد دانشگاه شدم و هیچ وقت یادم نمیاد که از بابت قدم ناراحت بودم.معمولا تو اون سن , جذب کردن جنس مخالف خیلی مهمه! و خیلی از دوستام رو می دیدم که به خاطر این قضیه , خودشون رو تو باشگاه بدن سازی جر میدن و یا با روش های احمقانه سعی داشتند که جلب توجه کنند.خدا رو شکر که من هیچ وقت برای جذب جنس مخالف و یا پیدا کردن شغل مشکلی نداشتم و فکر میکنم که معیارهای مهم تری برای موفق شدن تو زندگی وجود داره تا اینکه آدم حتما قد 190 سانتی متری داشته باشه! همیشه هم توی اجتماع ما حرف برای گفتن هست و مردم ما خیلی خوب تو حرف زدن تخصص دارند! بالاخره هر کسی پیدا میشه که یا چاق باشه یا قد کوتاه و یا بینی بزرگی داشته باشه و یا ابروش خیلی پر پشت باشه و ... من هیچ وقت به حرف های احمقانه گوش نکردم و خدا رو شکر تو این جامعه تا الان موفق هستم.

تا اینکه به خارج از کشور اومدم و از زندگی در اینجا هم راضی هستم.یه روز با خودم داشتم فکر میکردم که من تو این سن به هر چیزی که میخواستم تا حد خیلی زیادی رسیدم.اون لحظه احساس کردم که دوست دارم چند سانتی متر قدم بلند تر بشه.دلیل خاصی نداشت.دلیلش این بود که میخواستم به خودم اثبات کنم که میشه هر کاری رو انجام داد و میشه هر جوری که بخوام زندگی کنم.یادم اومد که وقتی 16 سالم بود به چند تا دکتر مراجعه کردم و همه اونا بهم گفتن که دیگه نمیتونم بلند تر از این بشم و شاید چند سانتی متر رشد داشته باشم تا سن 20 سالگی! تنها راهی که وجود داشت , عمل جراحی بود که خیلی گرون بود و خیلی هم خطرناک.به خودم گفتم اگه بتونم افزایش قد داشته باشم ( که به نظر یه کار غیر ممکن به نظر می رسه تو این سن) , اعتماد به نفسم چند برابر میشه و بعید میدونم دیگه دیواری تا آخر عمرم بتونه جلومو بگیره!

پس شروع کردم به جست و جو در اینترنت به زبان انگلیسی.مطالب خیلی مفیدی پیدا کردم و از آنها استفاده کردم.اول اصلا باورم نمیشد که جواب بده ولی با حدود 4 ماه استفاده , حدودا 2 سانتی متر افزایش قد داشتم.رشدی که حدود 8 سال بود ازش دور بودم (از 15 سالگی تا 23 سالگی هیچ رشدی نداشتم!).

تصمیم گرفتم یک وبلاگ به زبان فارسی بزنم تا احساسات و تجربیاتم را در اختیار دوستام قرار بدم.مطمئن هستم که این آخرین وبلاگ فارسی به این عنوان نخواهد بود و بعد از انتشار چند مطلب و بعد از گذشت چند ماه , وبلاگ های بسیار زیادی در این مورد ( که نویسندگانش خود شما هستید) شروع به فعالیت خواهند کرد. 

من این چند خط را به عنوان یادگاری و شاهد خواهم نوشت که امروز 5 تیر ماه سال 1390 , قد من 162 سانتی متر است و در 5 تیرماه 1391 (اگه عمری باقی باشه) , قدم حداقل 167 سانتی متر و حداکثر 172 سانتی متر خواهد بود.اینو مطمئن هستم و بهش ایمان دارم.در این راه من حمایت معنوی شما رو میخوام و به نظرات شما احتیاج دارم.اگه فکر میکنید حرف های من و متدهایی که براتون جمع آوری کردم جواب میده, شما هم شروع کنید به وبلاگ نوشتن و به من اطلاع بدید که اسم شما را بخش پیوند ها قرار بدم.

اسم وبلاگ؟

هدفم اینه که 175 سانتی متر بشم و به خاطر همین اسم وبلاگ رو گذاشتم 1 متر و 75 سانتی متر !+ نوشته شده در  یکشنبه ۱۳۹۰/۰۴/۰۵ساعت   توسط قد بلند  |